X
X

Turgutlu'da Web Tasarıma Bakış Açısı

AnasayfaYazılarWeb TasarımTurgutlu'da Web Tasarıma Bakış Açıs...

Turgutlu'da Web Tasarım

 

    Turgutlu gibi küçük sayılan ilçelerde ve illerde web tasarım denince insanların akıllarına gereksiz veya fuzuli masraf olarak düşünülmektedir. Ne Kadar doğru biraz düşünelim. Biraz düşününce Türkiye'de veya Dünyada insanların aradıklarına ulaşabilmek adına sürekli bütün günlerini internet ortamında geçirdiklerinide yanında düşünelim.

    Esnaflarımız,Kobilerimiz veya büyük Kurumsal işletmelerimiz bile halen bunun farkına varabilmiş değillerdir. Bizler bunu değiştirmek için bu işe uzun zaman önce başladık. Bu zamana kadar sessiz ve sakin bir şekilde işlerimizi yaptık. Müşterilerimizde %98 oranında memnuniyet düşünceleri almaktayız. Bunun Sebebi ise kesinlikle işimizi ciddiye almamızdır. İşimizi ciddiye aldığımız için kesinlikle yarım yamalak işler yapmıyoruz. Kullandığımız veya Tasarımlarını bitirdiğimiz bütün Web Tasarımlarımız Domaine Lisanslı olarak sizlere sunulmakta ve bütün değişiklikler admin panellerinden yapılabilmektedir. 

    E-Ticaret Sistemlerimizde ise ödemenizi yaptıktan sonra Sanal Pos Entegrasyonlarınız dahil bütün işlemleriniz. Tarafımızdan yapılmaktadır. Sizler Sadece bizlere eklemek istediğiniz ürünlerin görsellerini paylaşarak yardımcı oluyorsunuz. Geriye kalan ise arkanıza yaslanarak ürününüzü doyasıya kullanmaktır. 

   KaleTasarım, Sizlere en kaliteli PHP tabanlı websitelerini sunar. Sizlerin sitelerini sürekli kontrol ederek sizin bile farklına varmadığınız sorunları (VARSA) giderir. Böylece sizler sorunsuz kullanımıza kesintisiz bir şekilde devam edersiniz. Bizler Şimdiye kadar yaptığımız hiç bir web site işinde ücretsiz dağıtılan yazılımlar (WordPress,Joomla,OpenCart vb) sistemleri kullanmadık. Çünkü birinci seçeneğimiz hiç bir zaman olmadı olmayacaktır. 

   Sebebi nedir ?

   Bu tutumumuzda ki başlıca etken sizlere sunduğumuz sistemlerin hem geliştirilmesi hemde kullanıcı açısından kolay kullanımı bizim için çok önemlidir. Bütün işlemlerini kendimizin yaptığı biz sistemde sorun dahi çıksa derhal müdahale edebilir ve sorunu en hızlı şekilde giderebiliriz. Bahsi geçen ücretsiz yazılımlarda sadece tema ücreti ödenir. Temanın yapımcısı farklı kişi yazılımın yapımcısı farklı kişi modül ve eklentilerin yapımcısı farklı kişilerdir. Üstelik ana yazılımlar sürekli güncellenmekte ve kullanılan tema eklenti ve modüllerinde güncellenmesi gerekmektedir. Yani sürekli bir kısır döngü içine girmektesiniz. Bizler bunu istemediğimiz için böyle yazılımlar kullanmıyoruz. Kullandığımız sistemlerin Yönetimi Kolay ve Tüm işlemler tarafımızdan yapılmaktadır.

   Bu Sebeble KaleTasarım Sorunsuz ve Kesintisiz Hizmet Garantisi Sunmaktadır.

Saygılarımızla 

KaleTasarım Web Tasarım Çözümleri

info@kaletasarim.com


Top