X
X

Muğla Web Tasarım

AnasayfaYazılarWeb TasarımMuğla Web Tasarım

Muğla Web Tasarım

                Almak istediğiniz Muğla web tasarım hizmeti için firmamız Kale Web Tasarımı büyük bir gönül rahatlığı ile tercih edebilir, karşılığında hızlı, oldukça iyi dinamiklere sahip ve görsel olarak bekleneni her zaman karşılayan bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından kod kirliliği olmadan geliştirilen ve arama motoru optimizasyonuna uygun web siteleriniz ile arama motorlarında her zaman en iyi yerlerde bulunacaksınız.

                Muğla web tasarım hizmetine ihtiyacınız varsa ve karşılığında en iyi hizmeti almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. İsteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda en iyi tasarıma sahip web siteniz ile bütün dinamiklere ve güncel araçlara sahip olabileceksiniz. Hangi türde web sitesi istiyor olursanız olun, Muğla web tasarım hizmeti içerisinde bulunan firmamız Kale Web Tasarım ile en iyisine sahip olacaksınız.

Web Tasarım Nedir?

Web sitesi tasarımı, bir geliştirme stratejisinde önemli bir unsurdur. Bir web sitesi, bir işletmenin İnternette görünürlüğünün merkezi aracıdır. Etkili bir web sitesi yalnızca çekiciliği artırmakla kalmayacak, aynı zamanda yeni müşterilerin kazanılmasını ve elde tutulmasını da sağlayacaktır.

Web sitesi tasarlamanın aşamaları nelerdir?

1 - Projenizin stokunu alın

Hedefler

Ekonomik model

Hedefler

Teslimat süresi

SEO

2 - Spesifikasyonları oluşturun

Grafik açıklama

Sayfaların açıklaması

İşlevlerin açıklaması

3 - Alan Adı ve Barındırma

SEO için alan adı optimizasyonu

Konaklama seçimi

4 - Grafik Tasarım

5 - Geliştirme

HTML CSS entegrasyonu

Veritabanı ile etkileşim.

6 - Referans

7 - Eğitim ve İzleme

Web Sitesi Tasarımında Kullandığımız Programlama Dilleri

HTML: HyperText Markup Language, "hipermetin biçimlendirme dili" adından da anlaşılacağı gibi bir biçimlendirme dilidir. Diğer şeylerin yanı sıra sitenizin içeriğini yapılandırmanıza izin verir.

CSS: Sitenizin içeriğini biçimlendirmenize ve bir HTML sayfasının tasarımını yönetmenize olanak tanır. Duyarlı tasarımın üretilmesi bu sayede gerçekleşir.

 Komut dosyalarını kullanarak, animasyonlar veya çeşitli efektler ekleyerek ergonomiyi veya kullanıcı ara yüzünü iyileştirir.

PHP: Köprü Metni Ön İşlemcisi esas olarak dinamik siteler için kullanılır. Aslında, HTML'yi bütünleştirir ve belirli koşullar altında çalışacak komut dosyaları oluşturmanıza olanak tanır. Genellikle bir veritabanı ile ilişkilendirilir. Daha önce görülen dillerin aksine PHP sadece bir web sunucusu üzerinde çalışır.

SQL: Yapılandırılmış Sorgu Dili, girdi ekleme, değiştirme veya silme gibi bir veritabanının kullanılmasını mümkün kılan standartlaştırılmış bir dildir. Bu eylemler genellikle PHP ile olan ilişki kullanılarak gerçekleştirilir.


Top