X
X

A’dan Z’ye Web Tasarımı

A’dan Z’ye Web Tasarımı

                Web tasarımı çeşitli yöntemler, programlar ve programlama dilleri kullanılarak yapılmaktadır. Web sitesini dinamik bir hale getirmeye yarayan ve sitenizdeki her türlü işlevin son olarak çalışır hale gelmesini sağlayan dil PHP dilidir. PHP web tasarım, dinamik web siteleri oluşturmak anlamına da gelebilir. Profesyonel web tasarım hizmeti sunmakta olan firmamız Kale Web Tasarım ile PHP kullanılarak oluşturulmuş dinamik, hızlı ve görsel olarak bekleneni veren web sitelerine sahip olabilirsiniz. PHP web tasarım, iyi kodlanmış ve işlevsellik kazandırılmış dinamikler ile birlikte sizlere oldukça profesyonel bir web sitesi sunacaktır. Bu sayede internetin her türlü noktasında görünürlüğünüz artacak ve hedef kitleye daha kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz.

                Firmamız web sitelerinizi en profesyonel hale getirebilmek için PHP web tasarım ve diğer bütün araçları en iyi şekilde kullanmaktadır.

Web grafik tasarımı

Bir web sitesinin görsellerine uygulanan bir web tasarımıdır. Renklerden ve yazı tiplerinden sayfalarının genel düzenine kadar her şeyi içerir. En önemli görev, marka kimliğini web sitesinin tasarımına dönüştürmektir. Ziyaretçinin bununla özdeşleşebilmesi ve o firmanın varlığı kapsamında sayfayı doğru görebilmesi gerekir.

Ara yüz tasarımı

Web sitesi tasarımı çalışması aynı zamanda ara yüzlerin tasarımını da ifade eder. Bu yalnızca geleneksel web siteleri için geçerli değildir, aynı zamanda mobil uygulamalar, oyunlar, bilgisayar yazılımları ve diğer birçok ürünü de içerir. Sonuçta, bir ara yüz, kullanıcı ve sistem arasında aracılık eden herhangi bir şeydir. Buradaki fikir, hedef kitlenin özelliklerine uyarlanmış basit, sezgisel bir ara yüz sunmaktır.

Kullanıcı deneyimi tasarımı

Dijital bir ara yüz kullanımı sırasındaki görünüm ve kullanım rahatlığı iyi bir kullanıcı deneyimi gerektirmektedir. Aksi takdirde, kitleniz başka çözümler arayacaktır.

Bir web tasarım uzmanı, gerçekten faydalı bir deneyim yaratmaktan sorumludur; bu, kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlamak ve karşılamak anlamına gelir.

Arama motoru optimizasyonu

Web sitesi tasarımı, Google ve benzeri arama motoru sitelerinin içeriğinizi doğru bir şekilde dizine eklemesini ve görüntülemesini sağlamak için arama motoru optimizasyonu (SEO) ile çalışmayı da önemli derecede içermektedir. Bu, içeriğinizin arama sonuçları sıralamasında daha iyi konumlara ulaşmasına yardımcı olur ve böylece arama yapan kişiler arasında daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz.

SEO'nun içerik yazmayla ilgili bazı yönleri olsa da, web tasarımı, web sitesi kodunuzun temiz olduğundan ve kullanılabilirliğin deneyiminizi engellemediğinden emin olmada da rol oynar. Tüm bu faktörler, liderlik tablosundaki konumunuzu belirlemede önemlidir.


Top