X
X
TRY

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Neden KALETASARIM?

 

     KaleTasarım olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına sürekli ve kesintisiz bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyruz. Referans Müşterilerimizin bilgileri güvenlik sebebi ile gizli tutulmaktadır. Lakiin görüldüğü üzere bütün tasarımlarımızın demo versiyonları ürünlerimiz ile birlikte paylaşılmıştır.

     KaleTasarım bünyesinde bulunan tasarım tamamını sizin domaininize lisanlayarak iOncube v10 ile şifrelemektedir. Tasarımlarımız tamamen Noter tastikli olup izinsiz kopyalanması veya çoğaltılması  resmi olarak yasaktır. ve Hukuki Sonuclar doğurmaktadır. 

     Tasarımlarımız ile ilgili bizlere her türlü soruyu gönül rahatlığı ile sorabilir. 7/24 Whatsapp Destek hattından yardım alabilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilmek adına elimizden geleni yapmaktayız. Ürünlerimizin teslim süresi En fazla 10 iş günü olmaktadır. Bu gün sayısına hiç bir zaman ulaşılamamıştır. 

     Her ne kadar bizler sizlere 10 gün desekde genel anlamda 3 iş gününde bütünüyle hazır olmaktadır. 

     Tasarımlarımızın lisanları domaininiz ile doğru orantılıdır. Domaininizin süresini bitirene kadar normal bir şekilde kullanılabilmektedir. Lisans değişimleri .com uzantılı domainlerden .com.tr ye gecişlerde 1 sefere mahsus ücretsiz yapılabilmektedir. Diğer lisans değişimleri ücrete tabiidir. E-ticaret sistemlerinde ve Kurumsal E-ticaret sistemlerinde bir üst versiyona gecisin ücreti 999TL'dir. Diğer ürünlerimizin versyon değişiklikleri ise 875 TL dir.

    Kale Tasarım Internet ve Bilişim Hizmetleri


Hosting Billing Software by WISECP
Top