X
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

KALEWEB TASARIM HİZMETLERİ HAKKINDA

 

          Firmamız 2009 yılında Manisa'nın Turgutlu ilçesinde resmi olarak kurulmuş ve yerel olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu tarihte firmamız TURGUTLU'da belli bir müşteri potansiyeline ulaşmıştır.

        2011 yılında firmamızın hissedarlarının almış olduğu karar ile TÜRKİYE genelinde hizmet verme kararı almıştır. Bu karardan hemen sonra firmamız bütün hizmetlerini TÜRKİYE'deki bütün potansiyel müşterilere sunmaya ve hizmet vermeye başlamıştır.

      Başta Manisa bölgesindeki kurumsal firmalara Web tasarım, Logo tasarım, Özel yazılımlar, E-Ticaret sistemleri ve Siber Güvenlik hizmetleri vermeye devam etmektedir. Firmamızın öncelikli hizmeti Web Tasarım , Özel yazılımlar geliştirmektir. Bu bağlamda hizmetlerini 2022 yılında sürdürmeye devam etmektedir. Firmamızın müşteri memnuniyeti konusunda kesin ve esnemeyen bazı kuralları vardır. Bu kurallarımız bizim için kanun hükmündedir.

   a. Müşterinin bütün işleri her ne sebeble olursa olsun gününde ve saatinde teslim edilir.

   b. Bir müşterinin işi bir başka müşteri için aksatılmaz.

   c. Tamamen planlı ve programlı olarak çalışır ve bu planlamanın dışına çıkılmaz.

   d. Kesinlikle firmamızın adı hiç bir konu ile lekelenemez.

         Yukarıda yazılı kurallarımız bizim çalışma prensiplerimizi belirler. Hiç bir miktardaki ücretler veya yakınlık ilişkileri bu maddelerimizi esnetemez. Bizlere bu konular hakkında kesinlikle bir telkinde bulunulamaz.

         Firmamız 15 Kişilik alanında uzman ekip ile çalışmaktadır. 12 Kişilik kadromuz birebir tam zamanlı çalışmakla beraber 3 kişilik kadromuz Remote olarak firmamızda hizmet vermektedir. 15 Kişilik Kadromuzda 3 Grafiker 3 Teknik Destek Elemanı 4 FULL STACK Devoloper 2 Fiziksel Sunucu Yöneticileri 3 Bulut Sunucu Yöneticisi bulunmaktadır. Bu ekipde 3 Kişilik Teknik Destek Elemanı Remote olarak çalışmaktadır.

      Firmamızın Sahibi BAŞAR KOŞUN'dur. Firmamızın Muhasebe Sorumlusu YAŞAR KOŞUN'dur. Firmamızın GRAFİK TASARIM Ekibinin Sorumlusu DENİZ KOŞUN'dur.

      Firmamız her geçen gün kendini geliştirmekte ve en son teknolojiyi takip etmektedir.

     Sizde bizlerden hizmet aldığınızda bu farkı hissedeceksiniz.

     Kale Web Tasarım ve Özel Yazılım Hizmetleri

  


Top