X
X

Wordpress E-Ticaret v1

$265.81 (Tek Sefer)
  • Wordpress Son Sürüm
  • Sürekli Güncel
Demo Site

SATIN AL
  • Sunucu Gereksinimleri
    Hosting de Wordpress Kurulu Olmalıdır.

'KaleWeb E-Ticaret', her türden üstün WooCommerce çevrimiçi mağazaları oluşturmak için sıfırdan tasarlanmış birinci sınıf bir WordPress temasıdır. İlk olarak kullanıcı deneyimine odaklanan KaleWeb E-Ticaret, kullanıcılara sayfaları sürekli yenilemeye gerek kalmadan çok hızlı ve sorunsuz bir çevrimiçi alışveriş arayüzü sunmak için güçlü bir AJAX teknolojisi kullanır.

Hayal edebileceğiniz her türlü çevrimiçi mağazayı oluşturun ve WordPress için 'KaleWeb E-Ticaret' ile düşündüğünüz pasif gelir akışını kazanmaya başlayın ve asla arkanıza bakmayın.

Hepsi Bir Arada e-Ticaret Çözümü
KaleWeb E-Ticaret WooCommerce teması, çevrimiçi mağazanızı çalıştırmak için tonlarca eklenti gerektirmez. En önemli özellikler kutudan çıkar ve ekstra bir şey satın almanıza gerek yoktur. İstek listesi, karşılaştırma, ürün renk örnekleri, AJAX filtreleri, yerleşik kaydırıcı ve diğer özellikler sizi en az 10-20 gereksiz eklenti yüklemekten kurtaracak. Hızlı kurulum sihirbazımızı kullanın ve çevrimiçi mağazanızı birkaç tıklamayla çalıştırın.

Tema Ayarları Paneli
Tek bir tıklamayla çok sayıda Tema Ayarını değiştirmenize olanak tanıyan güçlü bir Tema Ayarları Paneli ile herhangi bir kodlama deneyimine ihtiyacınız yoktur. Güç sağlamak için birden fazla eklentiye ihtiyaç duymayan KaleWeb E-Ticaret akıllı, yalın ve hızlıdır, böylece işinize devam edebilirsiniz. Tema Ayarları paneli, basit değişiklikleri hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmeniz için size grafiksel bir arayüz sunar.

Tamamen Özelleştirilebilir
Her şey, özelleştirme taleplerinize en az düzeyde yanıt verecek şekilde ayarlandı ve geliştirildi
Yazı tiplerinizi değiştirin, marka yönergelerinizi karşılamak için renk paletinizi güncelleyin, birden fazla ürün varyasyonunu göstermek için renk örneklerinizi güncelleyin - hepsine sezgisel WordPress kontrol panelinin aşinalığından erişilebilir.

Google Sayfa Hızı için Optimize Edildi
Web sitesi performansı, 2021'den itibaren Google sıralamaları için temel faktörlerden biridir. KaleWeb E-Ticaret WordPress teması ile artık yavaş web siteleri ile savaşmanıza gerek yok. Hız optimizasyonu ve performans alanında en iyi uygulama tekniklerini deneyimlemek ve uygulamak için yüzlerce saat harcadık. KaleWeb E-Ticaret, CSS ve JS dosyalarını yalnızca ihtiyaç duyulan sayfalara yüklemek için benzersiz bir mekanizmaya sahiptir. Ve diğer WordPress temalarına kıyasla toplam sayfa boyutunu 2-3 kat azaltacaktır.

Duyarlı Tasarım
Elbette KaleWeb E-Ticaret, görüntülendiği cihaza en iyi şekilde uyacak şekilde kendini değiştiren tamamen duyarlı bir tasarıma sahiptir. Bu, satılık ürünleri listelemek, harika bir mağaza oluşturmak ve teknik işleri geliştiricilere bırakmak gibi en iyi kısımla devam edebileceğiniz anlamına gelir.

Web sitenizin aklınıza gelebilecek her cihaz türünde sizin ekstra bir çabanız olmadan akıcı bir şekilde görüntüleneceğini garanti ediyoruz - dizüstü bilgisayarlar, PC'ler, akıllı telefonlar ve tabletler - dikkatlice düşünülmüş ve bu akıllı web sitesi tema tasarımına dahil edilmiştir.

Retina Hazır
Yeni web sitenizin, kullanıcıların cihazına göre mümkün olan en yüksek piksel yoğunluğu ile görüntülenmesini de sağladık. Eğer bu cihaz retinaya hazır bir cihazsa, o zaman ekran bu dünyanın dışında renklerle aydınlanacaktır.

WordPress için bu retinaya hazır tema ile fotoğrafçılığınızdan en iyi şekilde yararlanın, pişman olmayacaksınız.

SEO Optimizasyonu
SEO son on yılın en moda kelimesi gibi görünse de basitçe web sitenizin Google ve Bing gibi arama motorlarının sayfanızı doğru şekilde sıralayabilmeleri için ihtiyaç duydukları doğru bilgileri bulabilmeleri amacıyla belirli bir şekilde kodlanması gerektiği anlamına gelir.

Bu da temiz kod, iyi tasarım ve doğru meta verilerin doğru yerde kullanımı üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlayan neredeyse tüm popüler SEO eklentileri için destek ve şişkinlikten uzak olma anlamına gelir.

Güçlü AJAX
AJAX veya Asenkron Javascript ve XML, web geliştirmede kullanılan ve bir web sayfasının sayfayı yeniden yüklemeden bir sunucu ile iletişim kurmasını sağlayan bir grup tekniktir. Bu, en iyi şekilde ürünler arasında arama yaparken görülür. Her kategori değişikliği veya ürün örneği güncellemesi yaptığınızda tüm sayfa titriyor ve yeniden yükleniyorsa AJAX destekli bir siteye sahip olmadığınızı bilirsiniz.

KaleWeb E-Ticaret'ta öyle değil. Mevcut en iyi teknolojiyi kullanarak, siz seçtikçe güncellenen olası tür ve çeşit yığınlarına sahip her türden ürün galerileriyle bu sorunu ortadan kaldırdık. Müşterilerinize, günümüzün önde gelen çevrimiçi pazarlarından bekleyeceğiniz türden bir deneyim sunuyor. WordPress için KaleWeb E-Ticaret ile onların beklentilerini karşılayın - basit.

Gelişmiş Değişken Ürünler
Mağazanızdaki ürünlere birden fazla ürün değişkeni ve renk örneği uygulayabilmek bir zorunluluktur. KaleWeb E-Ticaret, tek bir listeye sahip olmanıza, ancak örnekler için birçok renk göstermenize veya birden fazla boyuta, türe, stile ve amaca sahip belirli bir ürüne sahip olmanıza izin vererek optimize edilmiştir.

Bu, her ürünün birden fazla özelliğe ve varyasyona sahip olabilmesiyle mağazanıza çok daha fazla derinlik kazandırır ve Sepetinize eklendikleri anda görünürler, sayfa yeniden yüklenmez, yenileme gerekmez. Bir kez denedikten sonra geriye dönüp bakmak yok.

Sürükle & Bırak Başlık Oluşturucu!
Harika bir kullanıcı deneyimi genellikle harika bir başlık tasarımıyla başlar ve bu bazılarına aptalca gelse de genellikle göz ardı edilir. KaleWeb E-Ticaret'ın bir sonraki iterasyonuyla birlikte, başlıklarınızı tasarlama konusunda size tam kontrol sağlayan güçlü bir 'Sürükle ve Bırak' başlık oluşturucu sunuyoruz. Blokları yerlerine sürükleyin, etiketleyin, arka plan resimlerini, renkleri, kenarlıkları, dolguları güncelleyin. Hepsi, herkesin gerçekten benzersiz bir şey oluşturmak için kullanabileceği basit bir GUI ile.

Kurulum Talimatları

İlk Kurulum Ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Güncelleme Sürüm Geçmişi

KW-Eticaret Wordpress 1. versiyon

En Popüler Scriptler

Mobil Uyumlu Online Matbaa
KW Online Matbaa Yazılımı

KW Online Matbaa Yazılımı

$265.81

Mobil Uyumlu Kozmetik
KW-E-Ticaret v16 Kozmetik

KW-E-Ticaret v16 Kozmetik

$265.81

Mobil Uyumlu Giyim Sektörü
KW-E-Ticaret v24 Giyim

KW-E-Ticaret v24 Giyim

$265.81

Açık Kaynaklı Emlakçılara Özel
KW-Emlak V2 Emlak ve Gayrimenkul Sitesi

KW-Emlak V2 Emlak ve Gayrimenkul Sitesi

$202.01

Mobil Uyumlu Giyim Sektörü
KW-E-Ticaret v17 Giyim

KW-E-Ticaret v17 Giyim

$584.78

Mobil Uyumlu Web Site Satış
KW-Ajans  Özel Tasarım

KW-Ajans Özel Tasarım

$92.31

Mobil Uyumlu Elektronik
KW-E-Ticaret v5 Elektronik

KW-E-Ticaret v5 Elektronik

$265.81

Mobil Uyumlu Ayakkabı
KW-E-Ticaret v27 Ayakkabı

KW-E-Ticaret v27 Ayakkabı

$265.81

Mobil Uyumlu Bitki Satış
KW-E-Ticaret v32 Bitki Satış

KW-E-Ticaret v32 Bitki Satış

$265.81

Mobil Uyumlu Web Site Satış
KW-Ajans v1 Web Site Satış

KW-Ajans v1 Web Site Satış

$317.91

Mobil Uyumlu Bitkisel Ürün
KW-E-Ticaret v25 Bitkisel Ürün

KW-E-Ticaret v25 Bitkisel Ürün

$265.81

Mobil Uyumlu Ayakkabı
KW-E-Ticaret v18 Ayakkabı

KW-E-Ticaret v18 Ayakkabı

$265.81


Top