X
X

Ajans Siteleri

Ajans Siteleri

Mobil Uyumlu Web Site Satış
KW-Ajans v1 Web Site Satış

KW-Ajans v1 Web Site Satış

$317.91
Mobil Uyumlu SMM Panel
KW-Ajans v2 SMM Panel

KW-Ajans v2 SMM Panel

$127.59
Mobil Uyumlu Web Site Satış
KW-Ajans v3 Web Site Satış

KW-Ajans v3 Web Site Satış

$158.42
Mobil Uyumlu Web Site Satış
KW-Ajans  Özel Tasarım

KW-Ajans Özel Tasarım

$92.31

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Ücretsiz Domain ve Hosting

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Kale Web Tasarım: Ajans Yazılımları ve PHP Ajans Scriptleri ile İleri Düzeyde Dijital Çözümler

Dijital dünyada rekabet edebilmek için güçlü bir online varlığa sahip olmak artık bir zorunluluk. İşte tam da bu noktada, Kale Web Tasarım olarak devreye giriyoruz. Ajans Yazılımları ve PHP Ajans Scriptleri ile işletmenizi dijital arenada zirveye taşımanız için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyoruz.

Neden Kale Web Tasarım?

  1. Ajans Yazılımlarıyla Profesyonellik: İşinizi bir adım öteye taşımak için özel olarak geliştirilmiş ajans yazılımlarımızla profesyonel bir görünüm elde edin.

  2. PHP Ajans Scriptleriyle Esneklik: İhtiyacınıza uygun özelleştirilebilir PHP ajans scriptleri sayesinde işinizi kolayca yönetin ve büyütün.

  3. SEO Dostu Çözümler: Ürünlerimiz, arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

  4. Özgün Tasarımlar: Her işletme benzersizdir, bu nedenle ürünlerimiz de özgün tasarımlarla öne çıkar.

  5. Hızlı ve Güvenilir Destek: Sorularınıza hızlı cevaplar ve çözümlerle destek sağlıyoruz.

Kale Web Tasarım ile Dijital Geleceğinizi Şekillendirin

Online varlığınızı güçlendirmek ve müşteri kitlenizi genişletmek için Kale Web Tasarım'a bir adım atın. İhtiyaçlarınıza uygun çözümlerle işletmenizi dijital dünyada öne çıkarın. Detaylı bilgi ve teklif almak için hemen iletişime geçin: ???? 08503078507 veya ✉️ info@kaletasarim.com. Ayrıca, web sitemizi ziyaret ederek portföyümüzü inceleyebilirsiniz: www.kaletasarim.com ????. Dijital geleceğinizi Kale Web Tasarım ile şekillendirin! ????‍????????


Top