X
X

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

      Kurumsal Web Tasarım    

     Kurumsal Web Tasarım gelişen teknoloji çağında bütün firmaların vazgeçemediği ve aynı zamanda zorunluluk haline gelen firmalara özel tasarımların yapıldığı ve firmanın müşterilerine ulaşmasını kolaylaştıran web tasarım şekillleridir. 

   Kurumsal firmalar artık kendilerini ve ürünlerini daha iyi tanıtabilmek adına internet ortamına diğer bir değişle dijital dünyaya kendilerini ve ürünlerini tanıttıkları sistemlerin gereksinimleri artmıştır. Bu durum sadece büyük çaplı firmaları değil bütün firmaları kapsamaktadır.

    Kurumsal Tasarımın Önemi

    Öncelikle unutulmamalıdır ki kurumsal tasarımlar firmalara özel olarak yapılandırılmalı ve kesinlikle Google ve benzeri arama motorlarına uyumlu olarak tasarlanmalıdır. Çünkü müşterilere ulaşmak veya müşterilerin firmalara ulaşması için bunlar kesinlikle olması gereken veya yapılması şart olan işlemlerdir. 

  Kurumsal Web Tasarımlara Kale Web Tasarım Hizmetleri olarak sizlere gereksinimlerinizin tamamını eksiksiz bir şekilde düzenlenerek teslim edilmektedir.

   Kurumsal Firmaların yeni müşterilerine ulaşabilmesi için SEO uyumlu websitelerinin bulunması çok önemlidir. Bizler de sizlere SEO Optimizasyonu uyumlu tasarımlar hazırlayarak satışa sunmaktayız.

      Kurumsal Web Tasarımlarda Mutlaka Olması Gereken Sayfalar.

    Kurumsal firmalara özel olarak hazırladığımız web tasarım hizmetlerimizde kendilerine özel tasarımları seçerek hemen kullanıma başyalabilirler.

1- İlgi Çekici Bir  Arayüz:  Web tasarım aşamasında eski tasarımlar yerine son sistem yazılımlarla ve özenle kodlanmış web tasarımları satın almalısınız. Fakat bunun yaparken de kurumsallığın ciddiyetini taşıyabilecek özenle kodlanmış web tasarımları seçmeli ve kesinlikle kurumsal ölçüyü korumalısınız.

2- Mobil Uyumlu Tasarımlar: Web Siteleriniz Hangi Dilde Kodlanırsa kodlansın kesinlikle mobil uyumlu yanı Responsive uyumlu web tasarımlar olmalıdır.

3- Bize Ulaşın ve Google Maps: Web Sitenizde Kedinlikle bir iletişim formu ve Google Haritalar olmalıdır.

4- Hakkımızda Sayfaları:  Sizi yeni tanıyacak müşterilerinize sizi anlatan bir hakkımızda sayfası kesinlikle olmalıdır.

5- Kurumsal SEO Optimizasyonu: Her firma kendi sektöründeki diğer firmalar ile rekabet halindedir. Bu sebeble Web Tasarımlarınız Seo Uyumlu ve Satın Alınan Seo Paketleri ile Güçlendirilmelidir.

6- Sosyal Medya Hesapları: Firmanıza Özel Olarak hazırlamış olduğunuz sosyal medya hesaplarınızın web sitenizde bulunması şarttır.

7- SpeedPage Hızlı Sayfalar: Web Sitelerinizin hızlı açılması hızlı sunucular ile gerçekleşir. Web Siteniz Kesinlikle hızlı açılmalıdır.

8- Özgün Ürünler ve Sadelik: Web Siteniz Sadece Size özel yazıları ve ürünleri barındırmalı ve bu ürünlerin özellikleri itina ile belitilmelidir.

Sizlerde Kurumsal Bir Firma Sahibi İseniz Kaletasarımı Tercih Edebilirek Kurumsal Firma Web Sitelerine Sahip Olabilirsiniz.

 

Kale Web Tasarım Hizmetleri Kurumsal Firma Tasarımları


Top