X
X

Emlak İçin En İyi Web Sitesi

Emlak İçin En İyi Web Sitesi

                Emlak siteleri son dönemde insanların yeni bir ev bulmak ve ev arama sürecini daha kolay bir hale getirmelerini sağlamak amacıyla oldukça önemli işlevler görmektedir. İnsanlar iyi oluşturulmuş ve kolay kullanıma sahip ara yüzü olan bir emlak sitesini severek kullanmakta ve her türlü ev ihtiyaçlarında yeni bir ev kiralamak için bu siteleri tercih etmektedir. Önceden emlak sektörü çok fazla vakit ve maddi kayıplar ile ilerlemekteydi ancak emlak siteleri sayesinde bu maliyetler ciddi anlamda düştü. Ev arayan biri web sitesi üzerinden beğendiği evi tercih edebilir ve evin resimleriyle birlikte bütün özelliklerini burada görebilir. Evin videoları sayesinde detaylı bir gezinti yapabilir.

                Firmamız Kale Web Tasarım, emlak siteleri için profesyonel bir hizmet sunarak, emlak sektöründeki müşterilerine yardımcı olmaktadır. Siz de firmamız sayesinde kendi emlak sitenizi tasarlatabilir ve evlerinizi kolay bir şekilde kiralayabilirsiniz.

Başarılı bir emlak ajansı sitesinin temel unsurları ve bizim sizler için sunmuş olduklarımız;

Sitenize entegre edilecek temel bilgiler

Web sitesi emlak acentenizin penceresidir. İçeriği, organizasyonu ve tasarımı ile konumunuzu yansıtmalıdır. Siteniz, hizmetlerinizi (işlem, kiralama, yönetim vb.) ve mülk listelerinizi kişiselleştirilmiş bir şekilde öne çıkarmalıdır.

Duyuru listesi

İlanların listesi, bir emlak acentesinin sitesinin merkezi kısmıdır. Buradaki anahtar kelime ergonomidir. Ziyaretçiler, girişlerinize kolayca göz atabilmeli ve bunlarla eşleşen mülkleri bulabilmelidir. Reklamlarınızı hızlı bir şekilde sıralayamayan bir kullanıcı sitenizden ayrılacaktır.

Temas kurulması ve potansiyel müşterilerin toplanması

Bir emlak ajansı web sitesi , potansiyel müşterileri toplamayı amaçlar. Bunu yapmak için, sitenize gelen ziyaretçilerin sizinle çok kolay bir şekilde iletişim kurabilmesi için iletişim bilgilerinizi görünür hale getirmelisiniz. Telefon numaranızı, posta adresinizi ve iletişim formunuzu açıkça vurgulayın.

  • İletişim formunu, özellikle reklam sayfalarında bağlamsallaştırın. Örneğin, sayfanın üst kısmında, sınır çizgisinin üzerindeki sağ sütuna ekleyin. Form mesajını önceden doldurmak da uygun olabilir.
  • İnternet kullanıcılarının doğrudan sizinle sohbet etmesine olanak tanıyan bir canlı sohbet (anlık mesajlaşma) entegre edin.
  • Ajansınızı bulmak için sitenize bir harita entegre edin (örneğin Google Haritalar).
  • Daha fazla kişi toplamak için sitenize bir tahmin talep formu entegre edin.

SEO

Emlak ajansı web sitenize gelen trafiği en üst düzeye çıkarmak için SEO'sunu optimize etmeniz gerekir. “SEO” (Arama Motoru Optimizasyonu) olarak adlandırdığımız şey, kendimizi arama motorlarında (özellikle Google'da) iyi konumlandırmayı mümkün kılan tüm teknik ve uygulamaları tanımlar.


Top